Kreatywne pomysły na to, jak urządzić małą przestrzeń balkonowąTen artykuł jest przewodnikiem, jak obsadzić małą przestrzeń roślinami i kwiatami wybrać odpowiednie dodatki, które dadzą Ci to, co najlepsze z obu światów – piękna i funkcjonalności. Najtrudniejszą częścią tego artykułu jest ograniczona przestrzeń, którą masz. Niektóre z najlepszych roślin do małych przestrzeni to sukulenty, wytrzymałe byliny i kwiaty.Najważniejszą rzeczą do zapamiętania podczas sadzenia na małej przestrzeni jest upewnienie się, że wszystkie rośliny i dodatki nie są zbyt duże dla Twojej przestrzeni.

Wyjątkowe sposoby na dekorowanie balkonu

Niektórzy ludzie chcą po prostu cieszyć się widokiem ze swoich balkonów. Inni lubią mieć miejsce, w którym mogą przyjmować gości i organizować przyjęcia. Oto sześć wyjątkowych sposobów na udekorowanie balkonu.

1) Zawieś mini hamak lub huśtawkę

Powieszenie hamaka to prosty sposób na to, aby balkon wyglądał bardziej zachęcająco i wygodnie. Świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy chcesz odpocząć od upału na świeżym powietrzu i zrelaksować się czytając lub słuchając muzyki w pojedynkę. Ponadto jest łatwy dla osób o każdym wzroście i kształcie, więc jest idealny dla wszystkich grup wiekowych!

2) Zainstaluj meble ogrodowe:

Meble ogrodowe mogą być używane na wiele sposobów, na przykład tworząc miejsca do siedzenia lub miejsca do siedzenia na całym obwodzie przestrzeni na zewnątrz. Możesz je również umieścić pod drzewami

Meble ogrodowe, które pomieści Twój balkon

Zestawy mebli ogrodowych z technorattanu to idealny wybór do mały przestrzeni. Są to kompaktowe meble, które doskonale sprawdzają się na małych balkonach, gdzie brakuje miejsca. Można je ustawiać w stosy, gdy nie są używane, a niektóre z nich są wyposażone w kółka ułatwiające przemieszczanie.

Świetnie nadają się do uprawy ziół w pomieszczeniach, ponieważ nie wymagają dużo miejsca. Można je również wykorzystać jako kącik śniadaniowy lub kącik do czytania, dodając do nich fotel.

Oprócz tego, że są funkcjonalne, świetnie wyglądają na balkonie. Możesz wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, aby dopasować je do swoich mebli. Są one również bardzo przystępne cenowo, a jeśli masz ograniczony budżet, możesz nawet wykonać je samodzielnie.

 

Autor